Bylinní a ajurvédske čaje

cm

gopvisappapplbitcgp

Zobrazit:

APOTHEA - bylinné čajové směsi

Přinášíme vám vynikající zdraví prospěšné čaje se slovenskou značkou a výrobou - Apothea. Také tyto skvělé čaje naleznete na stránce www.apothea.sk

Přineste chrám do Vašeho domova

Inspirováni tradicí léčení bylinkami vám přinášíme čtyři kategorie, díky kterým usilujeme dosáhnout vyváženého a harmonického života. Otevření krabice s čajem Hari je jako otevření brány do chrámu. Balení, názvy a sofistikované směsi (receptury) vás povzbudí k tomu, abyste zažili lahodné a exotické chutě čaje Hari. Objevte prémiové bavlněné čajové sáčky, všechny zabalené tak, aby se zachovala i vůně. Takto může intenzita bylin a koření žít déle.

Otevřete svůj potenciál

Ke zdraví přistupujeme celostně. Tradiční a také méně tradiční bylinky a koření jsou smíchány tak, aby poskytly zážitek z meditace či pohody a odpočinku: čaje Shoti Maa jsou prostě vynikající. Každý kdo má rád dobrý šálek čaje je jistě ocení.

Předvolby soukromí

Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. Za tímto účelem můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Klepnutím na „Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení